Kas Maki Hotel
Yetişkinler:
Çocuklar:
Ages of children:
Tarihleriniz için gerçek zamanlı fiyatları ve oda seçeneklerini alın.
Genel Bakış
Aslanlı Lahit'a 950 metre mesafede yer alan Kas Maki Hotel, ücretsiz self-servis otopark, yüzme havuzu sunmaktadır. Narr Beach&Cafe'ı otelden sadece 100 metre uzaklıkta bulabilirsiniz.
Konum
Tesis, Kaş şehrinin merkezinden sadece 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde olup Gallery Anatolia çevresinde bulunmaktadır. Kaş şehrinde çakıltaşı plaja birkaç adım mesafedeki otel, deniz manzarasına sahiptir.
Ulaşım
Kas Maki Hotel, Dalaman havaalanına 155 km ve Limangazi beach servis otobüs durağına 600 metre uzaklıktadır.
Odalar
Kaş şehrinde keyifli konaklamanız için tesis, balkon, minibar buzdolabı, kişisel kasa ile donatılmış 30 oda sunar. Banyo odasında ayrı tuvalet, duş vardır.
Yemek
Otel bünyesinde ücretsiz açık büfe kahvaltı servis edilir. Konuklar otelin bünyesinde yer alan lounge barda rahatlayabilirler. Tesise 150 metre uzaklıkta Türk yemekleri sunan Orea Meyhane, Panorama Restaurant gibi çeşitli restoranlar bulunmaktadır.
Rahatlama & Wellness
Kas Maki Hotel'de ayrıca yüzme havuzu bulunmaktadır.
Odalar & Müsaitlik
Aile Odası - Deniz Manzaralı
Çift Kişilik Oda - Deniz Manzaralı
Çift Kişilik Oda
Ekonomik Üç Kişilik Oda
Ekonomik İki Yataklı Oda
İzlenimler
Kaş, Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinden biri olup, hem doğal güzellikleri hem de tarihi zenginlikleri ile aktif bir tatil arayanlar için ideal bir destinasyon sunmaktadır. Otelimiz, Kaş’ın merkezine yalnızca 0.5 km uzaklıkta bulunması sayesinde, misafirlerimize hem konforlu bir konaklama sunmakta hem de çevredeki keşif fırsatlarına kolay erişim imkânı tanımaktadır. Burada geçireceğiniz ortalama 5 gün, hem dinlenip hem de çeşitli aktivitelerin tadını çıkarmak için yeterli bir süre olacaktır.
Kaş'ta geçireceğiniz süre zarfında, çevredeki tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmek için pek çok fırsatınız olacak. Otelimizden yalnızca 1 km mesafede bulunan LikyaArt ve Tugra Sanat Galerisi, yerel sanatçıların eserlerini görme şansı sunarken, Hellenistik Tiyatro'ya yapacağınız 2 km'lik bir yürüyüş ile bölgenin tarihi geçmişine tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca, Aslanlı Lahit ve Kaya Mezarları gibi antik kalıntılar da yakından inceleyip fotoğraflayabileceğiniz değerli yerler arasında.
Aktif bir tatil geçirmek isteyenler için Kaş, sadece tarihi alanlarla sınırlı değil; ayrıca doğa ile iç içe çeşitli aktiviteler yapma imkânı da sunmaktadır. Apollo Dalış Merkezi, su altı keşiflerine ilgi duyanlar için ideal bir seçimde bulunur. Eğer denizdeki güzellikleri keşfetmek isterseniz, Captain Ergun'un düzenlediği tekne turları da harika bir alternatif. Ayrıca, Kaş At Çiftliği'nde at sürmek veya çevredeki koyları ziyaret etmek de hareketli bir tatil deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Kaş’ın büyülü atmosferinde, hem dinlenerek hem de maceralara atılarak unutulmaz anılar biriktirmeniz için 5 gün boyunca dolu dolu bir program sizi bekliyor.
Tesisler
Hizmetler
- Havaalanı servisi (ücretli)
- Oda servisi
- Araba kiralama
- Çamaşırhane
- Gezi yardımı/ Bilet servisi
- Hoşgeldiniz kokteyli
Yemek
- Su ısıtıcısı
Spa ve dinlenme
- Plaj erişimi
- Güneş terası
- Bahçe
- Ortak salon/ TV alanı
Tesisler
Hizmetler
- Havaalanı servisi (ücretli)
- Oda servisi
- Araba kiralama
- Çamaşırhane
- Gezi yardımı/ Bilet servisi
- Hoşgeldiniz kokteyli
Yemek
- Su ısıtıcısı
Spa ve dinlenme
- Plaj erişimi
- Güneş terası
- Bahçe
- Ortak salon/ TV alanı
Genel
- Tesis genelinde sigara içilemez
- Otel genelinde ücretsiz Wi-fi mevcuttur
- Otopark
- Emanet kasası
- 24 saat resepsiyon
- Evcil hayvan yasaktır
- Bagaj depolama
- Özel plaj
- Asansöz
- Döviz değişimi
Çocuklara yönelik olanaklar
- Beşikler/bebek karyolaları
Toplantı olanakları
- Faks/Fotokopi çekme
Oda olanakları
- Klima
- Isıtma
- Mini-bar
- Teras
- Ütü olanakları
Banyo
- Ücretsiz banyo malzemeleri
Medya
- Düz ekran TV
- AM/FM çalar saat
Turistik yerler Kaş
Turistik yerler Kaş
Yerel turistik yerler
- 660 m 2165 ft Atelier Thalia
- 1.2 km 0.8 mi Hellenistik Tiyatro
- 830 m 2723 ft LikyaArt
- 250 m 820 ft Narr Beach&Cafe
- 930 m 3051 ft Kas At Ciftligi
- 1 km 0.6 mi Kaş Marina
- 660 m 2165 ft Kaş Butik
- 1 km 0.6 mi Gömbe Yaylası
- 490 m 1608 ft Gallery Anatolia
- 2.6 km 1.6 mi Kaş Belediyesi Halk Plajı
Etrafta dolaşmak
- 610 m 2001 ft Limangazi beach servis
- 1.1 km 0.7 mi Kas Otogari
- 1.1 km 0.7 mi Kas
Yemek Seçenekleri
- 500 m 1640 ft Amazon Dondurma
- 250 m 820 ft Narr Beach & Cafe
- 500 m 1640 ft Ehlikeyf Butik Kahve
- 580 m 1903 ft Fika Garden
- 570 m 1870 ft Meydan Cafe Bistro
- 510 m 1673 ft Ehl-i Keyf Kas Restaurant
- 460 m 1509 ft SalkIm Meyhane Kas
- 440 m 1444 ft Sankofa Coffee Shop Kas
Sıkça sorulan sorular
"Kas Maki Hotel'in özel plajı var mı?"
Otel, ücretsiz giriş imkanı sunan özel bir plaj alanına erişim sağlamaktadır. Tesisimize yaklaşık 700 feet mesafededir.
"Kas Maki Hotel havaalanı servis hizmeti sağlıyor mu?"
Havaalanı transfer, alma ve bırakma hizmetleri ek ücret karşılığında mevcuttur ve önceden ayarlanmalıdır.
"Kas Maki Hotel restoranındaki yemek seçenekleri nelerdir?"
Otel restoranı kahvaltı servisi yapmaktadır, oda fiyatına kahvaltı büfesi dahildir; ek yemekler ve şarap seçenekleri ekstra ücrete tabidir.
"Kas Maki Hotel'de ne tür park olanakları mevcuttur?"
Rezervasyon gerektirmeyen ücretsiz özel otopark sağlanmaktadır, ayrıca bir otopark garajı da mevcuttur.
"Kas Maki Hotel'in Kaş merkezine göre konumu nasıldır?"
Otel, merkeze ve plajlara kısa bir yürüme mesafesinde olup, Büyük Çakıl Plajı'na yaklaşık 2.150 feet ve Küçük Çakıl Plajı'na yaklaşık 700 feet mesafededir.
"Kas Maki Hotel'de transfer hizmetleri mevcut mu?"
Dalaman Havalimanı'na gidiş ve dönüş için ek ücretli transfer hizmetleri mevcuttur; önceden rezervasyon gerekmektedir.
Özet
| ✔️ Değerlendirme | 9.3 / 10 |
| 🏷️ Min Fiyat | $92 |
| 🔑 Odalar | 28 |
| ⭐ Misafir Puanı | 37 |
| 📍 Yakındaki turistik yerler | Atelier Thalia , Hellenistik Tiyatro , LikyaArt |