Ayder Vesile Otel
Yetişkinler:
Çocuklar:
Ages of children:
Tarihleriniz için gerçek zamanlı fiyatları ve oda seçeneklerini alın.
Genel Bakış
Huser Platosu'a 2 km uzaklıkta bulunan Ayder Vesile Otel, bütün odalarda Wi-Fi sahiptir. Ayder Vesile Otel, Ayder Yaylası'nın hemen yanında yer almaktadır.
Konum
Otel Camlihemsin Ayder Festival'a arabayla 10 dakikalık mesafededir. Bu konaklama tesisi, Ayder Yaylası merkezinden sadece 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.
İzlenimler
Ayder Yaylası'ndaki otelimiz, aktif tatilseverler için mükemmel bir kaçış noktasıdır. Konaklamanızı, bölgedeki doğal güzellikleri ve serin iklimi tam anlamıyla deneyimlemek için en az 3 gece geçirmeyi öneriyoruz. Bu süre zarfında, otelimizin konforunda dinlenirken, etrafınızdaki pek çok keşfedilmeyi bekleyen güzelliklere de zaman ayırabileceksiniz. Örneğin, otelimize sadece 0.5 km mesafede yer alan Gelin Tülü Şelalesi, zarif su düşüşü ve etkileyici manzarası ile doğa yürüyüşleri için harika bir durak. Ayrıca, Ayder Yaylası'nın kendisi sadece 0.3 km uzaklıkta, bu sayede günübirlik gezilerle bölgenin eşsiz doğal ortamının tadını çıkarabilirsiniz.
Konaklamanızı daha da özel kılmak için Huser Yaylası ve Huser Platosu'na da bir gezi planlayabilirsiniz. Huser Yaylası, otelimize yalnızca 3 km mesafede ve bölgedeki en güzel doğal alanlardan biri olarak öne çıkıyor. Zirveye yaptığınız yürüyüşlerden sonra, Huser Platosu'ndan enfes manzaraların tadını çıkarabilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Bu tür aktivitelerle dolu bir tatil, doğayla iç içe olmanın yanı sıra, zindeliğinizi artırmanıza da yardımcı olacaktır. Aktif bir tatil için Ayder Yaylası'ndaki otelimizde geçireceğiniz süre, unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak!
Tesisler
Yemek
- Su ısıtıcısı
- Restoran
Spa ve dinlenme
- Canlı performanslar
- Bahçe
Genel
- Sigara içilmeyen odalar
- Otopark
- 24 saat resepsiyon
- Evcil hayvan yasaktır
Tesisler
Yemek
- Su ısıtıcısı
- Restoran
Spa ve dinlenme
- Canlı performanslar
- Bahçe
Genel
- Sigara içilmeyen odalar
- Otopark
- 24 saat resepsiyon
- Evcil hayvan yasaktır
Oda olanakları
- Odalarda ücretsiz Wi-Fi
Medya
- Düz ekran TV
Turistik yerler Ayder Yaylası
Turistik yerler Ayder Yaylası
Yerel turistik yerler
- 440 m 1444 ft Gelin Tülü Şelalesi
- 2.3 km 1.4 mi Huser Platosu
- 2.6 km 1.6 mi Huser Yaylası
- 260 m 853 ft Ayder Yaylası
Sıkça sorulan sorular
"Ayder Vesile Otel'de her odada özel banyo bulunuyor mu?"
Evet, oteldeki tüm odalarda odaya ait özel banyolar bulunmaktadır.
"Ayder Vesile Otel'de akşamları ne gibi eğlence seçenekleri mevcuttur?"
Otel, akşam saatlerinde canlı müzik performansları ve eğlence etkinlikleri sunmaktadır.
"Ayder Vesile Otel'in odalarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti mevcut mu?"
Otel odalarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti mevcuttur ve bu hizmet ek bir ücret talep etmeden internet erişimi sağlamaktadır.
"Ayder Vesile Otel misafirler için otopark imkanı sağlıyor mu?"
Evet, otel misafirler için tesis bünyesinde ücretsiz otopark alanları sunmaktadır.
"Ayder Vesile Otel'de ne gibi yeme-içme seçenekleri mevcuttur?"
Tesis bünyesinde yemek servisi sunan bir restoran bulunmaktadır ve kahvaltı seçenekleri de mevcuttur.
"Otelde akşamları ne tür aktiviteler veya eğlence hizmetleri sunulmaktadır?"
Akşam eğlencesi genellikle canlı müzik performansları ve canlı gösterileri içermektedir.
"Otel personeli ne gibi hizmetler sunmaktadır?"
Personel, bir toka gibi kayıp eşyaların bulunmasına yardımcı olmakta ve gerektiğinde destek sağlamaktadır.
"Ayder Vesile Otel'de hangi oda olanakları mevcuttur?"
Odalar düz ekran TV'ler, elektrikli su ısıtıcıları ile donatılmıştır ve sigara içilmeyen odalar mevcuttur.
Özet
| ✔️ Değerlendirme | 5.8 / 10 |
| 🏷️ Min Fiyat | $121 |
| 🔑 Odalar | 19 |
| ⭐ Misafir Puanı | 11 |
| 📍 Yakındaki turistik yerler | Gelin Tülü Şelalesi , Huser Platosu , Huser Yaylası |